Meet my Colliq

Nasza filozofia

Produkty Colliq tworzymy z myślą o każdym, kto chce zadbać kompleksowo o swój wygląd i zdrowie. Większość z nas dba o swój wygląd i skórę, ale nie zawsze skutecznie.
Zapominamy o tym, że kondycję naszego organizmu powinniśmy budować od wewnątrz, a nie od zewnątrz.Na rynku wciąż brakuje produktów wysokiej jakości, z naturalnym składem, o wysokiej skuteczności.
Jako marka Colliq, postanowiliśmy odpowiedzieć na te potrzeby.

Zdrowie

Twoje zdrowie jest najważniejsze

Skóra, jej blask jest zewnętrznym odzwierciedleniem wewnętrznego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Nadmiar stresu oksydacyjnego, powodowany przez naturalne starzenie się i czynniki środowiskowe, zmienia skórę i prowadzi do nierównomiernego odbarwienia skóry. Badania potwierdziły, że brak kolagenu w codziennej diecie obniża wydolność fizyczną naszego organizmu, zdolności regeneracyjne, ochronne i stabilizujące. Naszą misją jest odbudowanie Twojego organizmu od wewnątrz i zadbanie o Twoje zdrowie. W składnikach produktów Colliq znajduje się 18 aminokwasów, w tym stężenie proliny i glicyny jest do 20 razy większe niż w innych suplementach białkowych. Produkty są w 100% naturalne, dedykowane dla każdego komu zależy na zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Powiększamy naszą rodzinę

Rozwijamy się dla Ciebie

Chcemy rozwijać się dla Ciebie. W 2018 roku wprowadzamy na rynek kolejne dwa produkty, których zadaniem jest poprawienie kondycji Twojego organizmu od wewnątrz.

colliq-logo

Colliq Positive

  • antydepresyjny
  • wzmożona izotoniczność organizmu
  • wzrost potencji
colliq-logo

Colliq Health

  • działanie na wzrok
  • redukuje problemy metaboliczne
  • poprawia pracę serca
Naturalne, sprawdzone i skuteczne

Nasze produkty