Innowacyjna odbudowa organizmu

COLLIQ Pure

  • 100% naturalny produkt
  • poprawia wydolność fizyczną organizmu
  • zdrowe kości i stawy
  • piękna skóra, włosy i paznokcie
  • opóźnia procesy starzenia
  • utrzymuje prawidłową florę bakteryjną
  • regeneracja po urazach
Colliq pure
ABC Kolagenu
Skład

Składniki aktywne

  • cow-icon Kolagen
  • acerola-icon copy Created with Sketch. WITAMINA C (z aceroli)

W suplemencie diety COLLIQ PURE kolagen wzbogaciliśmy naturalną witaminą C, pozyskiwaną z ekologicznej aceroli. Dzięki niej organizm może przyswoić kolagen do 100%. COLLIQ PURE zawiera oprócz tego 18 aminokwasów, w tym glicynę i prolinę, w stężeniu do 20 razy wyższym niż w innych suplementach białkowych.

Skład 1 saszetki: 10g kolagenu, 80mg witaminy C z aceroli

Chcę poznać pełny skład
Działanie
Colliq Pure

Działanie

Pure dzialanie stabilizuje

Stabilizuje

Po suplement diety COLLIQ PURE może sięgnąć każdy, kto pragnie poprawić kondycję swoich stawów, wygląd skóry, włosów i paznokci albo w naturalny i bezpieczny sposób zwiększyć masę mięśniową. Badania wykazały, że regularne spożywanie kolagenu wzmacnia stabilność tkanki łącznej. Szczególnie ścięgien i więzadeł, których głównym budulcem jest właśnie kolagen. Stanowi on również około 6% masy aktywnych mięśni ścięgnowych oraz blisko 70% masy stawów chrząstkowych.

Pure dzialanie regeneruje

Regeneruje i modeluje

Skład suplementu COLLIQ daje Ci pewność, że Twój organizm otrzymuje niezbędne aminokwasy, a naturalna witamina C zwiększa ich przyswajalność. Są to składniki nieodzowne po wysiłku fizycznym/treningu. Pomagają bowiem regenerować mięśnie, stawy oraz ścięgna. Na tym jednak nie koniec, bo COLLIQ PURE to preparat, dzięki któremu tłuszcz spalany podczas ćwiczeń zastępowany będzie tkanką mięśniową. Udział beztłuszczowej masy ciała, czyli LBM, ulega tym samym znaczącej poprawie. Twoja wydolność może wzrosnąć, sylwetka wymodelować, a wszystko to bez ryzyka wycieńczenia mięśni.

Pure dzialanie stawy

Chroni Twoje stawy

Podstawą suplementu COLLIQ Pure jest kolagen pełen cennych aminokwasów. Spadek poziomu kolagenu, do którego dochodzi wraz z wiekiem, zwiększa ryzyko wystąpienia dolegliwości bólowych w stawach. Mogą one z kolei prowadzić do chorób zwyrodnieniowych, osteopenii, a nawet uniemożliwić normalne poruszanie. Dzięki COLLIQ PURE naturalna struktura chrząstek stawowych może zostać odbudowana, pozwalając na dalszą aktywność fizyczną.

Pure działanie trawienny

Wspomaga układ trawienny

Kolagen zawarty w preparacie COLLIQ Pure może pozytywnie wpływać na pracę układu trawienia, w szczególności żołądka i jelit. W odróżnieniu od innych suplementów diety z kolagenem COLLIQ PURE wzbogacony został nie syntetyczną, lecz naturalną witaminą C, pochodzącą z ekologicznej aceroli. To dzięki jej możliwy jest tak wysoki współczynnik przyswajalności kolagenu. Warto dodać, że w naszych suplementach znajduje się 100% zalecanej witaminy C.

Jak stosować Colliq?
Zacznij dzień od Colliq

Jak stosować Colliq?

Po suplement diety COLLIQ PURE może sięgnąć każdy, kto pragnie poprawić kondycję swoich stawów, wygląd skóry, włosów i paznokci, albo w naturalny i bezpieczny sposób zwiększyć masę mięśniową. Badania wykazały, że regularne spożywanie kolagenu wzmacnia stabilność tkanki łącznej. Szczególnie ścięgien i więzadeł, których głównym budulcem jest właśnie kolagen. Stanowi on również około 6% masy aktywnych mięśni ścięgnowych oraz blisko 70% masy stawów chrząstkowych.

Co mówią badania?
Meet My Colliq

Powiązane produkty

Gdzie kupię Colliq?
Gdzie kupię produkty Colliq?

Produkty COLLIQ znajdziesz w wybranych punktach!

Zobacz listę sklepów