Innowacyjna odbudowa organizmu

COLLIQ Beauty Skinax2

  • 100% naturalny produkt
  • poprawia elastyczność i jędrność skóry
  • wzmacnia włosy i paznokcie
  • redukuje przebarwienia i plamy starcze
  • pomaga w leczeniu trądziku różowatego i cieni pod oczami
  • opóźnia procesy starzenia
  • zawiera 4 bioaktywne składniki: ekstrakt z pestek francuskich winogron, ekstrakt z melona, cynk, naturalna witamina C z aceroli i rokitinika
  • skuteczny, łatworozpuszczalny  suplement diety w saszetkach
Colliq beuty
Składniki aktywne
Skład

Składniki aktywne

  • cow-icon Kolagen
  • skinax-icn Created with Sketch. C SKINAX ™

Składniki SKINAX2™ zostały starannie wyselekcjonowane w celu uzyskania zamierzonych efektów, co przedstawiono w ponad 40 publikacjach naukowych.

Skład 1 saszetki: 10g kolagenu, 215 mg SKINAX2™

Chcę poznać pełny skład
Działanie
Colliq Beauty

Działanie

Beauty działanie odzywia

DOGŁĘBNIE ODŻYWIA I ROZJAŚNIA

Działanie popularnych dermokosmetyków ogranicza się często do powierzchni skóry, odżywiając jedynie jej górne warstwy. COLLIQ BEAUTY SKINAX™ działa inaczej, odznaczając się wysoką skutecznością. Po pierwsze czysty kolagen może przywracać optymalną elastyczność skóry, odbudowując włókna kolagenowe w głębokich partiach skóry. Po drugie formuła SKINAX2™ zachowuje jednorodny kontrast skóry. Nie tylko może eliminować istniejące plamy starcze, zaczerwienienia, trądzik różowaty, czy ciemne okręgi, ale i zapobiega powstawaniu nowych.

Beauty działanie hamuje

HAMUJE PROCES STARZENIA

Już po ukończeniu 25 roku życia skóra zaczyna tracić jędrność oraz młodzieńczy wygląd. Wpływają na to czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, przemęczenie i intensywny wysiłek fizyczny, wolne rodniki i toksyny, a także czynniki wewnętrzne – głównie spadek poziomu kolagenu. Pojawiają się wówczas pierwsze oznaki starzenia: głębokie bruzdy na czole, opadnięte powieki i policzki, zmarszczki mimiczne oraz rozstępy. Zaburzeniom ulega także kontrast skóry, czego efektem są plamy i przebarwienia. Ten proces można zatrzymać, bez uciekania się do kosztownych zabiegów chirurgicznych, czy drogich kosmetyków. Pomocnym narzędziem jest suplement diety COLLIQ BEAUTY SKINAX™.

SKINAX2™ pełni ważną rolę w regulacji stresu oksydacyjnego wpływającego na blask skóry. Potwierdzają to przeprowadzone badania kosumenckie oraz laboratoryjne.

Jak stosować Colliq?
Zacznij dzień od Colliq

Jak stosować Colliq?

Wzbogać swój codzienny rytuał o spożywanie kolagenu. Do soku, mleka, wody albo miseczki z jogurtem czy musli, dodaj porcję suplementu COLLIQ. Oferowany przez nas kolagen łatwo się rozpuszcza i nie zmienia ani smaku, ani aromatu Twoich ulubionych napojów. Zanim dzień rozkręci się na dobre, porcja odżywczego i łatwo przyswajalnego kolagenu dotrze do Twoich mięśni, stawów oraz do głębokich warstw skóry.

Co mówią badania?
Badania
Potwierdzona skuteczność

Badania

W francuskim laboratrium przepowadzono badania kliniczne przy użyciu preparatu SKINAX2™. 35 zdrowych kobiet z szarą i matową skórą, w przedziale wiekowym między 40-70 lat przyjmowało SKINAX2™ w dawce 150 mg na dobę przez dwa miesiące. Skuteczność preparatu SKINAX2™ została potwierdzona klinicznie: po 2 miesiącach podawania doustnego poprawia się elastyczność skóry o 9%, a 50% kobiet ma silniejszą skórę. SKINAX2™ zapewnia synergistyczne efekty w celu zachowania kolagenu, elastyny i GaG. W badaniach klinicznych wykazano, że peptydy kolagenowe działają jako posłaniec i wywołują syntezę i reorganizację nowych włókien kolagenowych poprzez stymulowanie komórek fibroblastów. Zwiększa gęstość fibroblastów i grubość włókienek kolagenu w skórze właściwej i może poprawić wytrzymałość mechaniczną skóry. Stymuluje ekspresję elastiny i GAG, takich jak kwas hialuronowe

Suplementacja kolagenu poprzez spożywanie w formie płynnej znacznie zwiększa nawilżenie skóry już po 8 tygodniach od spożycia. Gęstość kolagenu w skórze znacznie wzrosła, a fragmentacja sieci skóry kolagenu znacznie spadła już po 4 tygodniach suplementacji. Składniki aktywne SKINAX2™ poprawiają stabilność włókien kolagenu i chronią je przed działaniem enzymatycznym degradacji, podczas gdy peptydy kolagenowe powodują znaczny wzrost zarówno średnicy, jak i gęstości włókienek kolagenu i działają jako podbudowa nowej syntezy włókien kolagenowych. Powiązanie SKINAX2™ z peptydami kolagenowymi stanowi zatem skuteczną opcję zapewniającą pełne i synergistyczne działanie na komponenty ECM, co pozwala przywrócić optymalną elastyczność skóry. Jak pokazują badania, aż 82,4% kobiet jest zadowolonych z efektów stosowania formuły SKINAX2™. Uczestniczki badania potwierdziły także poprawę samopoczucia, wynikającą bezpośrednio z suplementacji preparatem SKINAX2™.

Powiązane produkty
Meet My Colliq

Powiązane produkty

Gdzie kupię Colliq?
Gdzie kupię produkty Colliq?

Produkty COLLIQ znajdziesz w wybranych punktach!

Zobacz listę sklepów